);

Uygulamanın Marineforecaster® kullanımı hakkında bilgi

Yardım dosyası

Marineforecaster® bir araç için deniz hava tahmini uygulamasıdır. Kesinlikle sık tekne ile seyahat veya deniz ve deniz sporları yapan, prognoz ve koşullar tüm önemli bilgileri ilgi bölgenizde var istiyorum. Application Marineforecaster® dünyanın tüm deniz alanları kapsamaktadır.

Doğru birimleri ayarlama

SETTINGS DEMO VIDEO (Click to watch)

Tarih ve saat biçimi, mesafe birimi, hız birimi, sıcaklık birimi, yükseklik birimi, atmosferik basınç birimi ve yağmur birimi gibi bulunması için verilerinizi istediğiniz gibi seçin.

Hava durumu verileri için bulunduğunuz yeri seçin.

Basit anlaşılabilir metinde, Marineforecaster® üç gün 3 saatlik hava tahmini sayısı verir. Hava almak için seçmek için üç farklı seçeneğiniz vardır:

  1. el ile. Lütfen koordinatları ondalık biçimde ggg yazın. Onları biliyorsanız DDD.
  2. seçme konumunuza ilgi harita tıkladığınızda parmağını tutarak 3 saniye süreyle seçilen harita noktası üzerinde preslenmiş ve koordinatları otomatik olarak sizin yerinize girmiştir.
  3. nokta şu anda bulmak için cihazınızın gps kullanmak üzere Weathers tahmin menüsünden bir seçenek olarak görünür GPS düğmesini kullanarak.

Sık Kullanılanlara Ekle ve uygulama “Haritalar” bu noktaya depolamak için bir isim vermek isteyecektir.

Hava uygulama üzerinde tıklayarak en güvenilir ve modern küresel meteoroloji istasyonu ile en son verileri toplamak üzere WWO gerçek zamanlı olarak iletişim kurar.

WEATHER FORECAST DEMO VIDEO (Click to watch)

Ekranda görüntülenen veri:

Tarihi – gündoğumu ve günbatımı – Doğu ve Batı moon – ortam sıcaklığı – Rüzgar şiddeti – hava koşulları (Sunny, bulutlu, açık gökyüzü, vb) – Rüzgar yönü ve yön göstergesi – Rüzgar sıcaklık – hız Rüzgar Rüzgarlar – Rüzgar canlandırma alt & üst hız – buharı yoğunlaşma dizin (çiğ noktası yağmur başlatmak için) – hava sıcaklık duygusu – sıcaklık göstergesi sıcaklık deniz – dalga yönü ve görselleştirme ile yön göstergesi – maksimum dalga yüksekliği – ortalama dalga yüksekliği – dalga frekans – görünürlük – bulut -Nem – yağmur tutarını – basınç – gelgit kapsar. Gelgit veri parçalı her 3 saatlik hava tahmini görünür değişkenleri okumak için yeterli boş alan sağlamak için aşağı açılan menüsünde veri görüntüleme gelgit ekran logosu yanındaki menüyü tıklayarak açılır. Hava için animasyon simgeler mevcut durumu göstermek için kullanın.

Canlı hava istasyonları

Canlı istasyonu arama başlamadan önce bir Internet bağlantısı olduğundan emin olun. Harita ve senin ilgi alanında görüntülenir istasyonları kontrol edin. İstasyonda tıklayarak istasyonun adını görüntüler. Geçerli bilgi almak için tıklatın. Eğer bir istasyon veri iletişim kurarsak değil, değil kullanılabilir veri (N/A)-ecek var olmak göstermek içinde veri konumu ve uygulamanın bir arıza ama seçtiğiniz istasyonu son veri eksikliği değildir.

WEATHER STATION’S DEMO VIDEO (Click to watch )

Kullanımı hava metro istasyonları (WU), kullanıcı IP 6 saat başına 2 veri isteklerinin bir sınırı vardır. Hizmet bir aylık ücret parçası olduğundan, ben nazik istek u.s. ve Yunan kullanıcılar NOAA ABD ajansı ve bu kurumları tarafından sağlanan ücretsiz Atina Ulusal Gözlemevi istasyonları kullanmak için duyuyorum. Bu maliyet şimdilik kontrol altında tutmak için bize sağlar ve biz bu önemli canlı kayıt bilgi ücretsiz diğer kullanıcılarla paylaşmak mutluyuz. Anlayışınız için istiyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

REGISTRATION PROCESS DEMO VIDEO (Click to watch)

 MAPS DEMO VIDEO (Click to watch)

Haritalar.

Fazla bir yıl sonra geliştirme gururla bathymetry metre ve ayaklarda bütün dünya için haritalar ilk kez sunan. Bu haritaları derinliklerine özeldir ve bu haritalar navigasyon için kullanılmak üzere vardır.

** BATHYMETRY KONTÜR İÇİN UYARILAR

Elektronik bathymetry kontur ve deniz harita grafik gezinti ve Balık tutma amacıyla, belirli batimetrik kontur veri, yetkili hükümet grafikler kullanımı yerini almak için değil kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yardımcısıdır. Sadece resmi hükümet grafikler ve bildirimler denizciler için gezinti güvenliği için gereken tüm bilgileri içerebilir ve her zaman olduğu gibi Kaptan ihtiyatlı kullanımları için sorumludur.

Bu seçeneği kullanmak için gidiyoruz ilk kez için kayıt istenir. Biz spam için e-posta kullanmaz ama kim bizim kullanıcı ve ne şekilde yapmak istiyoruz uygulamasını kullanın. Tabii ki, hala ücretsiz ve belirli bu app seçeneğiyle kaydetmemeyi seçebilirsiniz. İster misin diye bathymetry erişim kayıt lütfen eşleştirir.

Haritalar kaydedilen herhangi bir favori yerlerde seçerek hava tahmini veri almayı tercih, orada bir tek veri kullanımı, büyük oranda tasarruf yer seçimi yapmak için harita yeniden açılmaz gibi.

Ayrıca, uygulama son hava durumu hatırlar ve Internet erişim yok olsa bile sen hala görebiliyorum. Altı saat sonra marineforecaster® uygulama otomatik olarak son arama, Internet için etkin bir bağlantı sağlamaktadır için hava tahmini yeniler ve böylece her 6 siz uygulamayı kapatıncaya kadar saat yapmaya devam edeceğiz.

Parmağını kaydettiğiniz yerin adı üzerinde sağdan sola kayma olasılığı var, listeden silmek için önce bir delete düğmesi (“Sil”) görünür.

Menüde “Haritalar” uygulama aşağıdaki seçenekler vardır:

  1. My Mekanlar CSV biçiminde dışa aktarmak için düğmesine basın. CSV basarak içinde kimse alıcı, buna rağmen bizim e-posta, ek olarak daha fazla düzenleme veya başkalarıyla paylaşmak için csv dosyası ile istediğimiz tetiklenen e-posta gönder düğmesine. Dosya adı, koordinatlarını ve kaydedileceği dosyanın değiştirildiği tarih içerir.
  2. biz sakladığınız bu yer için deniz hava tahmini için hava için düğme.
  3. harita düğmesiyle. Üzerine bastığınızda yeni bir harita için taşınır. Bathymetry kontür için farklı derinliklerde ile yeni harita yüklemek için birkaç saniye sürer. Bu seçenek bize nerede kaydettiğiniz veya alan belirli kontur derinliklerinde kontrol bizim cihaz kullanın ve her mobil cihaz gezinmek için kullanır GPS kullanımı ile (bizim bathymetry haritalar navigasyon amaçlı kullanma önerilmez) için fırsat verir.

Harita gösterir

  1. a) kullanıcı şu anda, bir yuvarlak başlangıç simgesi ile harita üzerinde konumu
  2. b) favori spot konumuna rhombus PIN simgesiyle işaretli
  3. c) bizi ayıran bizim pozisyondan şu anda bizim en sevdiğim yer mesafe bir göstergesi seçili birimi. Her pozisyon değişikliği artırır veya iki nokta arasındaki uzaklığı azaltır.

Bağlantı noktaları.

Bağlantı noktaları seçerek neredeyse dünya çapında herhangi bir bağlantı noktası için erişim veri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Harita açmak ve ilgi senin liman konumunda yakınlaştırma, sonra bağlantı noktasının adını okumak için yukarıyı tıklatın. Yinele ismin üzerine tıklayın sonra bağlantı noktası için tüm bilgiler görüntülenir. Özellikle, biz-ecek almak bilgi verilmektedir:

Bağlantı noktası adı – saat dilimi – ofis telefon & Faks – çapa derinliği-navlun rıhtım derinlik – petrol derinlik – bağlantı noktası en fazla uzunluk-onarım bölge-konaklama-onarım – bağlantı noktası boyutu-Tren İstasyonu’na erişim – tipi Web sitesi.

Marinalar.

Marinalar seçerek dünyada bulunan hemen her bilinen marina hakkında bilgilere erişim kazanacaktır. Harita açarak ve yakınlaştırma ayrıntıları seçilen Marinanızın bulmak, sonra marinaya adını okumak için yukarıyı tıklatın. Yinele adına tıklatırsanız, Marina tüm kullanılabilir bilgileri görüntülenir. Özellikle, aldığımız bilgilerdir:

Marina adını-Office – telefon – Web sitesi

Tekne rampaları.

Tekne rampalar seçerek sadece Yunanistan ve ABD’de şu anda kullanılabilir bilgi slaytları erişim. Harita açmak ve nerede ilgi slayt noktasına yakınlaştırma, sonra paket fişi adını okumak için yukarıyı tıklatın. Karma harita büyütme fişleri ve altyapı görsel bir resim var.

Restoranlar & malzemeleri.

Restoranlar & malzemeleri seçerek şu anda sadece Amerika’dadır her Restoran & el sanatları malzemeleri şirketi için erişim bilgileri elde etmek. Harita açmak ve ilgi noktası nerede nokta yakınlaştırma, sonra şirket adresini okumak için yukarıyı tıklatın. Yineleme üzerinde adres’i tıklatırsanız, bu şirket üzerinde tüm kullanılabilir bilgileri görüntüler. Özellikle, aldığımız bilgilerdir:

Adı ve türü-bölge kurumsal – adres – telefon – Web sitesi

Benzin istasyonları.

Bilgi erişim sadece Yunanistan’ın şu anda benzin istasyonları için benzin istasyonları seçerek. Uygulama ağırlıklı olarak Adaları ve tekne ile en çok ziyaret edilen alanları kapsar. Harita açmak ve benzin istasyonu hareket alanında konumda yakınlaştırma, sonra bölge adını okumak için yukarıyı tıklatın. Yinele adına tıklatırsanız, benzin istasyonu ilişkin tüm bilgiler görüntülenir. Özellikle, aldığımız bilgilerdir:

City benzin istasyonu – alan – telefonlar – Web sitesi bulunmaktadır.

Yaklaşık 50.000 veri bağlantı noktaları, Marinalar, restoranlar & malzemeleri, benzin istasyonları ve uygulama Marineforecaster® sunulan, sürgü, farklı kaynaklar ve telefon ve Faks gibi bazı öğeler toplanan Not için denetlenemiyor değişiklikler veya bulunabilir eksiklikler. Lütfen sonraki sürümde düzeltmek için bizimle iletişim kurmak için kendi algı herhangi hata Eğer tüm kullanıcılar gelmek isteyen.

Hizmetleri

SERVICES DEMO VIDEO (Click to watch)

Bu seçeneği kullanarak, kullanıcı mühendisleri, dalgıçlar ve diğer birçok kullanışlı kategori de dahil olmak üzere tüm gemileri için yararlı hizmetler bulabilirsiniz. Arama seçeneği kullanıcıların “Kategori-ülke-şehir ve iş, adresi, telefon numarası ve Web sitesi türünü içeren işletmeler. seçeneğinin gerektirdiği hizmet bulmasını sağlayacak Şu anda bu durumu sadece Yunanistan ve Kuzey Amerika’da, bazı şirketler nerede eklendi olmasıdır. Ancak, Marineforecaster daha yeni şirketler her ay eklemek planlıyor. Kullanılan veritabanı tüm diller ve düz İngilizce ortak bir dildir. Bu veritabanı boyutunu yönetilebilir boyuta muhafaza etmektir. Harita görünümü karma harita sunumu ile yerlerinin adlarını değişti. Bu kadar kolaylıkla farkında olmayabilir yerler bulmalarına yardımcı olmaktır.